Дывiзiён#Эмі

Названы ў гонар славутай жанчыны беларусі Эміліі Плятэр

Турнірная табліца

# Каманда Г П Н З-П А
1 ДЮСШ Жлобін 10 9 1 18-1 28
2 СДЗЮШАР №8 Гомель 10 6 3 17-2 21
3 Бальшавік Гомельскі р-н 10 4 3 8-5 15
4 ДСК Гомель 10 2 4 6-7 10
5 Іпуць Добруш 10 1 3 4-11 6
6 КФК Рагачоў 10 0 2 1-28 2
Г — гульні, П — перамогі, Н — нічыі, З-П — забітыя і прапушчаныя галы, А — ачкі

Расклад гульняў

1 тур
Бальшавік
Гомельскі р-н
0 2 ДЮСШ
Жлобін
21 верасня 2019
Гомель
ДСК
Гомель
1 0 Іпуць
Добруш
21 верасня 2019
Гомель
СДЗЮШАР №8
Гомель
4 0 КФК
Рагачоў
21 верасня 2019
Гомель
2 тур
СДЗЮШАР №8
Гомель
0 0 Бальшавік
Гомельскі р-н
21 верасня 2019
Гомель
КФК
Рагачоў
0 3 Іпуць
Добруш
21 верасня 2019
Гомель
ДЮСШ
Жлобін
1 0 ДСК
Гомель
21 верасня 2019
Гомель
3 тур
ДСК
Гомель
1 2 СДЗЮШАР №8
Гомель
28 верасня 2019
Ціхінічы
Бальшавік
Гомельскі р-н
2 0 КФК
Рагачоў
28 верасня 2019
Ціхінічы
Іпуць
Добруш
0 1 ДЮСШ
Жлобін
28 верасня 2019
Ціхінічы
4 тур
КФК
Рагачоў
0 3 ДЮСШ
Жлобін
28 альбо 29 верасня 2019
Ціхінічы
СДЗЮШАР №8
Гомель
1 0 Іпуць
Добруш
28 альбо 29 верасня 2019
Ціхінічы
Бальшавік
Гомельскі р-н
1 0 ДСК
Гомель
28 верасня 2019
Ціхінічы
5 тур
ДСК
Гомель
1 1 КФК
Рагачоў
5 кастрычніка 2019
Жлобін
Іпуць
Добруш
0 2 Бальшавік
Гомельскі р-н
5 кастрычніка 2019
Жлобін
ДЮСШ
Жлобін
1 0 СДЗЮШАР №8
Гомель
5 кастрычніка 2019
Жлобін
6 тур
Іпуць
Добруш
0 0 ДСК
Гомель
5 кастрычніка 2019
Жлобін
ДЮСШ
Жлобін
1 0 Бальшавік
Гомельскі р-н
5 кастрычніка 2019
Жлобін
КФК
Рагачоў
0 7 СДЗЮШАР №8
Гомель
5 кастрычніка 2019
Жлобін
7 тур
Іпуць
Добруш
0 0 КФК
Рагачоў
12 кастрычніка 2019
Жлобін
ДСК
Гомель
0 1 ДЮСШ
Жлобін
12 кастрычніка 2019
Жлобін
Бальшавік
Гомельскі р-н
0 1 СДЗЮШАР №8
Гомель
12 кастрычніка 2019
Жлобін
8 тур
ДЮСШ
Жлобін
4 1 Іпуць
Добруш
12 кастрычніка 2019
Жлобін
КФК
Рагачоў
0 2 Бальшавік
Гомельскі р-н
12 кастрычніка 2019
Жлобін
СДЗЮШАР №8
Гомель
0 0 ДСК
Гомель
12 кастрычніка 2019
Жлобін
9 тур
ДЮСШ
Жлобін
4 0 КФК
Рагачоў
20 кастрычніка 2019
Гомель
Іпуць
Добруш
0 2 СДЗЮШАР №8
Гомель
20 кастрычніка 2019
Гомель
ДСК
Гомель
1 1 Бальшавік
Гомельскі р-н
20 кастрычніка 2019
Гомель
10 тур
СДЗЮШАР №8
Гомель
0 0 ДЮСШ
Жлобін
20 кастрычніка 2019
Гомель
КФК
Рагачоў
0 2 ДСК
Гомель
20 кастрычніка 2019
Гомель
Бальшавік
Гомельскі р-н
0 0 Іпуць
Добруш
20 кастрычніка 2019
Гомель