Дывiзiён#Эмі

Названы ў гонар славутай жанчыны беларусі Эміліі Плятэр
амбасадор ад нацыянальнай зборнай: Настасся Харланава, паўабаронца

Турнірная табліца

# Каманда Г П Н З-П А
1 СДЗЮШАР Гомель 14 12 1 26-3 37
2 Бальшавік Гомельскі р-н 14 9 3 21-5 30
3 Рэчыца 14 8 4 19-4 28
4 ГДБК Гомель 14 4 6 8-9 18
5 Добруш 14 4 4 7-15 16
6 Лоеў 14 4 4 6-12 16
7 Калінкавічы 14 1 3 4-26 6
8 Мазыр 14 1 1 3-20 4
Г — гульні, П — перамогі, Н — нічыі, З-П — забітыя і прапушчаныя галы, А — ачкі

Расклад гульняў

1 тур
ГДБК
Гомель
2 0 Калінкавічы
6 красавіка
Гомель
СДЗЮШАР
Гомель
3 0 Мазыр
6 красавіка
Гомель
Бальшавік
Гомельскі р-н
2 1 Лоеў
6 красавіка
Гомель
Добруш
0 4 Рэчыца
6 красавіка
Гомель
2 тур
Калінкавічы
0 5 Рэчыца
6 красавіка
Гомель
Лоеў
0 2 Добруш
6 красавіка
Гомель
Мазыр
0 3 Бальшавік
Гомельскі р-н
6 красавіка
Гомель
ГДБК
Гомель
0 3 СДЗЮШАР
Гомель
6 красавіка
Гомель
3 тур
Бальшавік
Гомельскі р-н
3 1 ГДБК
Гомель
14 красавіка
10:30
Гомель
Рэчыца
2 0 Лоеў
14 красавіка
10:30
Гомель
СДЗЮШАР
Гомель
5 0 Калінкавічы
14 красавіка
11:20
Гомель
Добруш
1 0 Мазыр
14 красавіка
11:20
Гомель
4 тур
Мазыр
0 2 Рэчыца
14 красавіка
12:10
Гомель
ГДБК
Гомель
2 0 Добруш
14 красавіка
12:10
Гомель
Калінкавічы
0 0 Лоеў
14 красавіка
13:00
Гомель
СДЗЮШАР
Гомель
1 0 Бальшавік
Гомельскі р-н
14 красавіка
13:00
Гомель
5 тур
Бальшавік
Гомельскі р-н
3 0 Калінкавічы
20 красавіка
10:30
Гомель
Добруш
0 1 СДЗЮШАР
Гомель
20 красавіка
10:30
Гомель
Рэчыца
0 0 ГДБК
Гомель
20 красавіка
11:20
Гомель
Лоеў
1 0 Мазыр
20 красавіка
11:20
Гомель
6 тур
Калінкавічы
0 3 Мазыр
20 красавіка
12:10
Гомель
ГДБК
Гомель
0 1 Лоеў
20 красавіка
12:10
Гомель
СДЗЮШАР
Гомель
1 0 Рэчыца
20 красавіка
13:00
Гомель
Бальшавік
Гомельскі р-н
4 0 Добруш
20 красавіка
13:00
Гомель
7 тур
Добруш
2 1 Калінкавічы
4 траўня
10:00
Гомель
Рэчыца
0 1 Бальшавік
Гомельскі р-н
4 траўня
10:00
Гомель
Лоеў
0 2 СДЗЮШАР
Гомель
4 траўня
10:50
Гомель
Мазыр
0 1 ГДБК
Гомель
4 траўня
10:50
Гомель
8 тур
Калінкавічы
0 0 ГДБК
Гомель
4 траўня
11:40
Гомель
Мазыр
0 1 СДЗЮШАР
Гомель
4 траўня
11:40
Гомель
Лоеў
1 1 Бальшавік
Гомельскі р-н
4 траўня
12:30
Гомель
Рэчыца
1 0 Добруш
4 траўня
12:30
Гомель
9 тур
Рэчыца
2 1 Калінкавічы
12 траўня
11:00
Рэчыца
Добруш
0 0 Лоеў
12 траўня
11:00
Рэчыца
Бальшавік
Гомельскі р-н
2 0 Мазыр
12 траўня
11:50
Рэчыца
СДЗЮШАР
Гомель
1 2 ГДБК
Гомель
12 траўня
11:50
Рэчыца
10 тур
Калінкавічы
0 2 СДЗЮШАР
Гомель
12 траўня
12:40
Рэчыца
ГДБК
Гомель
0 1 Бальшавік
Гомельскі р-н
12 траўня
12:40
Рэчыца
Мазыр
0 2 Добруш
12 траўня
13:30
Рэчыца
Лоеў
0 1 Рэчыца
12 траўня
13:30
Рэчыца
11 тур
Лоеў
1 0 Калінкавічы
19 траўня
11:00
Мазыр
Рэчыца
1 0 Мазыр
19 траўня
11:00
Мазыр
Добруш
0 0 ГДБК
Гомель
19 траўня
11:50
Мазыр
Бальшавік
Гомельскі р-н
0 1 СДЗЮШАР
Гомель
19 траўня
11:50
Мазыр
12 тур
Калінкавічы
0 1 Бальшавік
Гомельскі р-н
19 траўня
12:40
Мазыр
СДЗЮШАР
Гомель
2 0 Добруш
19 траўня
12:40
Мазыр
ГДБК
Гомель
0 0 Рэчыца
19 траўня
13:30
Мазыр
Мазыр
0 1 Лоеў
19 траўня
13:30
Мазыр
13 тур
Мазыр
0 2 Калінкавічы
25 траўня
10:30
ГОМЕЛЬ
Лоеў
0 0 ГДБК
Гомель
25 траўня
10:30
ГОМЕЛЬ
Рэчыца
1 1 СДЗЮШАР
Гомель
25 траўня
11:20
ГОМЕЛЬ
Добруш
0 0 Бальшавік
Гомельскі р-н
25 траўня
11:20
ГОМЕЛЬ
14 тур
Калінкавічы
0 0 Добруш
25 траўня
12:10
ГОМЕЛЬ
Бальшавік
Гомельскі р-н
0 0 Рэчыца
25 траўня
12:10
ГОМЕЛЬ
СДЗЮШАР
Гомель
2 0 Лоеў
25 траўня
13:00
ГОМЕЛЬ
ГДБК
Гомель
0 0 Мазыр
25 траўня
13:00
ГОМЕЛЬ