Дывiзiён#Фрося

Названы ў гонар славутай жанчыны беларусі Еўфрасіннi Полацкай

Турнірная табліца

# Каманда Г П Н З-П А
1 Камсамолец Віцебск 11 9 2 24-3 29
2 ФК Шуміліна 12 9 0 27-14 27
3 Дзвіна Віцебск 11 5 2 28-13 17
4 ФК Сянно 11 4 3 8-9 15
5 Днепр Дуброўна 11 2 3 8-26 9
6 Прыдзвiнне Полацк 8 2 0 7-22 6
7 ДЮСШ Верхнядзвінск 12 1 2 6-21 5
Г — гульні, П — перамогі, Н — нічыі, З-П — забітыя і прапушчаныя галы, А — ачкі

Расклад гульняў

1 тур
Днепр
Дуброўна
- - Прыдзвiнне
Полацк
22 верасня 2019
Віцебск
ФК Сянно
0 1 ФК Шуміліна
22 верасня 2019
Віцебск
Дзвіна
Віцебск
4 0 ДЮСШ
Верхнядзвінск
22 верасня 2019
Віцебск
2 тур
ДЮСШ
Верхнядзвінск
0 2 Днепр
Дуброўна
22 верасня 2019
Віцебск
Камсамолец
Віцебск
0 0 Дзвіна
Віцебск
22 верасня 2019
Віцебск
Прыдзвiнне
Полацк
- - ФК Сянно
22 верасня 2019
Віцебск
3 тур
Дзвіна
Віцебск
4 2 ФК Сянно
29 верасня 2019
Віцебск
ФК Шуміліна
2 0 Днепр
Дуброўна
29 верасня 2019
Віцебск
Прыдзвiнне
Полацк
3 1 ДЮСШ
Верхнядзвінск
29 верасня 2019
Віцебск
4 тур
Днепр
Дуброўна
0 0 ФК Сянно
29 верасня 2019
Віцебск
Дзвіна
Віцебск
2 3 ФК Шуміліна
29 верасня 2019
Віцебск
Камсамолец
Віцебск
- - Прыдзвiнне
Полацк
29 верасня 2019
Віцебск
5 тур
Днепр
Дуброўна
0 7 Камсамолец
Віцебск
6 кастрычніка 2019
Віцебск
ФК Сянно
1 0 ДЮСШ
Верхнядзвінск
6 кастрычніка 2019
Віцебск
ФК Шуміліна
7 0 Прыдзвiнне
Полацк
6 кастрычніка 2019
Віцебск
6 тур
ДЮСШ
Верхнядзвінск
0 1 ФК Шуміліна
6 кастрычніка 2019
Віцебск
Камсамолец
Віцебск
1 1 ФК Сянно
6 кастрычніка 2019
Віцебск
Дзвіна
Віцебск
5 0 Днепр
Дуброўна
6 кастрычніка 2019
Віцебск
7 тур
ФК Шуміліна
1 2 Камсамолец
Віцебск
13 кастрычніка 2019
Віцебск
Прыдзвiнне
Полацк
1 3 Дзвіна
Віцебск
13 кастрычніка 2019
Віцебск
ДЮСШ
Верхнядзвінск
0 1 Камсамолец
Віцебск
13 кастрычніка 2019
Віцебск
8 тур
ФК Шуміліна
2 0 ФК Сянно
13 кастрычніка 2019
Віцебск
Прыдзвiнне
Полацк
3 1 Днепр
Дуброўна
13 кастрычніка 2019
Віцебск
ДЮСШ
Верхнядзвінск
2 2 Дзвіна
Віцебск
13 кастрычніка 2019
Віцебск
9 тур
ФК Сянно
1 0 Прыдзвiнне
Полацк
20 кастрычніка 2019
Віцебск
Днепр
Дуброўна
0 0 ДЮСШ
Верхнядзвінск
20 кастрычніка 2019
Віцебск
Дзвіна
Віцебск
0 1 Камсамолец
Віцебск
20 кастрычніка 2019
Віцебск
10 тур
ДЮСШ
Верхнядзвінск
0 2 ФК Сянно
20 кастрычніка 2019
Віцебск
Прыдзвiнне
Полацк
0 5 ФК Шуміліна
20 кастрычніка 2019
Віцебск
Камсамолец
Віцебск
3 0 Днепр
Дуброўна
20 кастрычніка 2019
Віцебск
11 тур
Днепр
Дуброўна
0 6 Дзвіна
Віцебск
27 кастрычніка 2019
Полацк
ФК Сянно
0 1 Камсамолец
Віцебск
27 кастрычніка 2019
Полацк
ФК Шуміліна
2 1 ДЮСШ
Верхнядзвінск
27 кастрычніка 2019
Полацк
12 тур
Камсамолец
Віцебск
2 0 ФК Шуміліна
27 кастрычніка 2019
Полацк
ДЮСШ
Верхнядзвінск
1 0 Прыдзвiнне
Полацк
27 кастрычніка 2019
Полацк
Дзвіна
Віцебск
0 1 ФК Сянно
27 кастрычніка 2019
Полацк
13 тур
Прыдзвiнне
Полацк
0 3 Камсамолец
Віцебск
3 лістапада 2019
Віцебск
ФК Шуміліна
3 2 Дзвіна
Віцебск
3 лістапада 2019
Віцебск
ФК Сянно
0 0 Днепр
Дуброўна
3 лістапада 2019
Віцебск
14 тур
Дзвіна
Віцебск
- - Прыдзвiнне
Полацк
3 лістапада 2019
Віцебск
Камсамолец
Віцебск
3 1 ДЮСШ
Верхнядзвінск
3 лістапада 2019
Віцебск
Днепр
Дуброўна
5 0 ФК Шуміліна
3 лістапада 2019
Віцебск