Дывiзiён#Фрося

Названы ў гонар славутай жанчыны беларусі Еўфрасіннi Полацкай
амбасадор ад нацыянальнай зборнай: Валерыя Шахрай, абаронца

Турнірная табліца

# Каманда Г П Н З-П А
1 Тарпеда-БелАЗ Жодзіна 10 8 2 26-4 26
2 СК прафсаюзаў Віцебск 10 8 1 19-5 25
3 Шуміліна 10 6 2 34-7 20
4 Сянно 11 3 4 11-8 13
5 Камсамолец Віцебск 10 2 3 4-10 9
6 Полацк 10 2 0 9-30 6
7 Верхнядзвінск 11 1 0 4-43 3
Г — гульні, П — перамогі, Н — нічыі, З-П — забітыя і прапушчаныя галы, А — ачкі

Расклад гульняў

1 тур
СК прафсаюзаў
Віцебск
7 0 Верхнядзвінск
7 красавіка
Віцебск
Тарпеда-БелАЗ
Жодзіна
5 0 Полацк
7 красавіка
Віцебск
Сянно
0 0 Шуміліна
7 красавіка
Віцебск
2 тур
Полацк
0 5 Сянно
7 красавіка
Віцебск
Верхнядзвінск
0 5 Тарпеда-БелАЗ
Жодзіна
7 красавіка
Віцебск
Камсамолец
Віцебск
1 2 СК прафсаюзаў
Віцебск
7 красавіка
Віцебск
3 тур
Тарпеда-БелАЗ
Жодзіна
0 0 Камсамолец
Віцебск
14 красавіка
13:00
Віцебск
Сянно
2 0 Верхнядзвінск
14 красавіка
13:00
Віцебск
Шуміліна
6 1 Полацк
14 красавіка
13:50
Віцебск
4 тур
Верхнядзвінск
0 11 Шуміліна
14 красавіка
13:50
Віцебск
Камсамолец
Віцебск
0 0 Сянно
14 красавіка
14:40
Віцебск
СК прафсаюзаў
Віцебск
1 1 Тарпеда-БелАЗ
Жодзіна
14 красавіка
14:40
Віцебск
5 тур
Сянно
0 2 СК прафсаюзаў
Віцебск
21 красавіка
13:00
Віцебск
Шуміліна
4 0 Камсамолец
Віцебск
21 красавіка
13:00
Віцебск
Полацк
3 0 Верхнядзвінск
21 красавіка
13:50
Віцебск
6 тур
Камсамолец
Віцебск
2 0 Полацк
21 красавіка
13:50
Віцебск
СК прафсаюзаў
Віцебск
1 0 Шуміліна
21 красавіка
14:40
Віцебск
Тарпеда-БелАЗ
Жодзіна
3 0 Сянно
21 красавіка
14:40
Віцебск
7 тур
Шуміліна
2 4 Тарпеда-БелАЗ
Жодзіна
5 траўня
13:00
Віцебск
Полацк
1 2 СК прафсаюзаў
Віцебск
5 траўня
13:00
Віцебск
Верхнядзвінск
0 1 Камсамолец
Віцебск
5 траўня
13:50
Віцебск
8 тур
Полацк
1 2 Тарпеда-БелАЗ
Жодзіна
5 траўня
13:50
Віцебск
Верхнядзвінск
1 2 СК прафсаюзаў
Віцебск
5 траўня
14:40
Віцебск
Шуміліна
1 1 Сянно
5 траўня
14:40
Віцебск
9 тур
Сянно
3 0 Полацк
12 траўня
13:00
Жодзіна
Тарпеда-БелАЗ
Жодзіна
3 0 Верхнядзвінск
12 траўня
13:00
Жодзіна
СК прафсаюзаў
Віцебск
1 0 Камсамолец
Віцебск
12 траўня
13:50
Жодзіна
10 тур
Верхнядзвінск
1 0 Сянно
12 траўня
13:50
Жодзіна
Камсамолец
Віцебск
0 2 Тарпеда-БелАЗ
Жодзіна
12 траўня
14:40
Жодзіна
Полацк
0 3 Шуміліна
12 траўня
14:40
Жодзіна
11 тур
Шуміліна
6 0 Верхнядзвінск
19 траўня
13:00
Полацк
Сянно
0 0 Камсамолец
Віцебск
19 траўня
13:00
Полацк
Тарпеда-БелАЗ
Жодзіна
1 0 СК прафсаюзаў
Віцебск
19 траўня
13:50
Полацк
12 тур
Камсамолец
Віцебск
0 1 Шуміліна
19 траўня
13:50
Полацк
СК прафсаюзаў
Віцебск
1 0 Сянно
19 траўня
14:40
Полацк
Верхнядзвінск
2 3 Полацк
19 траўня
14:40
Полацк
13 тур
Полацк
- - Камсамолец
Віцебск
26 траўня
Віцебск
Шуміліна
- - СК прафсаюзаў
Віцебск
26 траўня
Віцебск
Сянно
- - Тарпеда-БелАЗ
Жодзіна
26 траўня
Віцебск
14 тур
Тарпеда-БелАЗ
Жодзіна
- - Шуміліна
26 траўня
Віцебск
СК прафсаюзаў
Віцебск
- - Полацк
26 траўня
Віцебск
Камсамолец
Віцебск
- - Верхнядзвінск
26 траўня
Віцебск