Дывiзiён#Іза

Названы ў гонар славутай жанчыны беларусі Алаізы Пашкевіч

Турнірная табліца

# Каманда Г П Н З-П А
1 Белкард Гродна 14 14 0 40-0 42
2 Неман Гродна 14 9 3 36-7 30
3 Юнацтва Ліда 14 10 0 23-11 30
4 Бярозаўка Лідскі р-н 14 4 2 10-28 14
5 Шчучын 14 4 1 6-20 13
6 Смаргонь 14 2 6 6-23 12
7 Фаварыт Навагрудак 14 2 3 2-17 9
8 Зоркі Дзятлава 14 0 7 6-23 7
Г — гульні, П — перамогі, Н — нічыі, З-П — забітыя і прапушчаныя галы, А — ачкі

Расклад гульняў

1 тур
Юнацтва
Ліда
3 0 Шчучын
21 верасня 2019
Ліда
Бярозаўка
Лідскі р-н
2 2 Зоркі
Дзятлава
21 верасня 2019
Ліда
Неман
Гродна
2 0 Фаварыт
Навагрудак
21 верасня 2019
Ліда
Белкард
Гродна
4 0 Смаргонь
21 верасня 2019
Ліда
2 тур
Неман
Гродна
1 1 Зоркі
Дзятлава
21 верасня 2019
Ліда
Смаргонь
0 0 Шчучын
21 верасня 2019
Ліда
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 2 Юнацтва
Ліда
21 верасня 2019
Ліда
Белкард
Гродна
3 0 Фаварыт
Навагрудак
21 верасня 2019
Ліда
3 тур
Фаварыт
Навагрудак
0 0 Зоркі
Дзятлава
28 верасня 2019
Смаргонь
Белкард
Гродна
1 0 Шчучын
28 верасня 2019
Смаргонь
Бярозаўка
Лідскі р-н
1 1 Смаргонь
28 верасня 2019
Смаргонь
Неман
Гродна
1 0 Юнацтва
Ліда
28 верасня 2019
Смаргонь
4 тур
Неман
Гродна
7 0 Смаргонь
28 верасня 2019
Смаргонь
Бярозаўка
Лідскі р-н
1 0 Шчучын
28 верасня 2019
Смаргонь
Юнацтва
Ліда
1 0 Фаварыт
Навагрудак
28 верасня 2019
Смаргонь
Белкард
Гродна
4 0 Зоркі
Дзятлава
28 верасня 2019
Смаргонь
5 тур
Белкард
Гродна
4 0 Бярозаўка
Лідскі р-н
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
Юнацтва
Ліда
1 0 Зоркі
Дзятлава
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
Неман
Гродна
2 0 Шчучын
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
Смаргонь
1 0 Фаварыт
Навагрудак
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
6 тур
Шчучын
0 1 Фаварыт
Навагрудак
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
Юнацтва
Ліда
0 2 Белкард
Гродна
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 4 Неман
Гродна
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
Зоркі
Дзятлава
1 1 Смаргонь
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
7 тур
Белкард
Гродна
2 0 Неман
Гродна
12 кастрычніка 2019
Ліда
Юнацтва
Ліда
3 0 Смаргонь
12 кастрычніка 2019
Ліда
Шчучын
3 0 Зоркі
Дзятлава
12 кастрычніка 2019
Ліда
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 1 Фаварыт
Навагрудак
12 кастрычніка 2019
Ліда
8 тур
Белкард
Гродна
4 0 Смаргонь
12 кастрычніка 2019
дзятлава
Неман
Гродна
5 0 Фаварыт
Навагрудак
12 кастрычніка 2019
Ліда
Юнацтва
Ліда
2 0 Шчучын
12 кастрычніка 2019
Ліда
Бярозаўка
Лідскі р-н
3 2 Зоркі
Дзятлава
12 кастрычніка 2019
Ліда
9 тур
Неман
Гродна
0 0 Зоркі
Дзятлава
20 кастрычніка 2019
Ліда
Смаргонь
0 1 Шчучын
20 кастрычніка 2019
Ліда
Бярозаўка
Лідскі р-н
1 4 Юнацтва
Ліда
20 кастрычніка 2019
Ліда
Белкард
Гродна
2 0 Фаварыт
Навагрудак
20 кастрычніка 2019
Ліда
10 тур
Фаварыт
Навагрудак
0 0 Зоркі
Дзятлава
19 кастрычніка 2019
Дзятлава
Белкард
Гродна
3 0 Шчучын
19 кастрычніка 2019
Дзятлава
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 2 Смаргонь
19 кастрычніка 2019
Дзятлава
Неман
Гродна
3 1 Юнацтва
Ліда
19 кастрычніка 2019
Дзятлава
11 тур
Неман
Гродна
0 0 Смаргонь
26 кастрычніка 2019
Гродна
Бярозаўка
Лідскі р-н
1 0 Шчучын
26 кастрычніка 2019
Гродна
Юнацтва
Ліда
1 0 Фаварыт
Навагрудак
26 кастрычніка 2019
Гродна
Белкард
Гродна
4 0 Зоркі
Дзятлава
26 кастрычніка 2019
Гродна
12 тур
Белкард
Гродна
1 0 Бярозаўка
Лідскі р-н
26 кастрычніка 2019
Гродна
Юнацтва
Ліда
3 0 Зоркі
Дзятлава
26 кастрычніка 2019
Гродна
Неман
Гродна
6 0 Шчучын
26 кастрычніка 2019
Гродна
Смаргонь
0 0 Фаварыт
Навагрудак
26 кастрычніка 2019
Гродна
13 тур
Шчучын
1 0 Фаварыт
Навагрудак
2 лістапада 2019
Гродна
Юнацтва
Ліда
0 3 Белкард
Гродна
2 лістапада 2019
Гродна
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 5 Неман
Гродна
2 лістапада 2019
Гродна
Зоркі
Дзятлава
0 0 Смаргонь
2 лістапада 2019
Гродна
14 тур
Белкард
Гродна
3 0 Неман
Гродна
2 лістапада 2019
Гродна
Юнацтва
Ліда
2 1 Смаргонь
2 лістапада 2019
Гродна
Шчучын
1 0 Зоркі
Дзятлава
2 лістапада 2019
Гродна
Бярозаўка
Лідскі р-н
1 0 Фаварыт
Навагрудак
2 лістапада 2019
Гродна