Дывiзiён#Іза

Названы ў гонар славутай жанчыны беларусі Алаізы Пашкевіч
амбасадор ад нацыянальнай зборнай: Таццяна Маркушэўская, форвард

Турнірная табліца

# Каманда Г П Н З-П А
1 Прагрэс-Верцялішкі Гродненскі р-н 12 11 0 50-3 33
2 Шчучын 12 8 1 34-8 25
3 Белкард Гродна 12 7 3 27-6 24
4 Юнацтва Ліда 12 7 1 26-11 22
5 Неман Гродна 12 6 2 23-14 20
6 Дзятлава 12 2 3 6-24 9
7 Бярозаўка Лідскі р-н 12 1 1 5-46 4
8 Рэгіён-2010 Гродненскі р-н 12 0 1 2-61 1
Г — гульні, П — перамогі, Н — нічыі, З-П — забітыя і прапушчаныя галы, А — ачкі

Расклад гульняў

1 тур
Белкард
Гродна
3 0 Бярозаўка
Лідскі р-н
7 красавіка
Гродна
Юнацтва
Ліда
4 0 Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
7 красавіка
Гродна
Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
5 0 Дзятлава
7 красавіка
Гродна
Неман
Гродна
2 3 Шчучын
7 красавіка
Гродна
2 тур
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 2 Шчучын
7 красавіка
Гродна
Дзятлава
0 0 Неман
Гродна
7 красавіка
Гродна
Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
1 7 Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
7 красавіка
Гродна
Белкард
Гродна
1 1 Юнацтва
Ліда
7 красавіка
Гродна
3 тур
Юнацтва
Ліда
6 0 Бярозаўка
Лідскі р-н
14 красавіка
12:00
Гродна
Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
2 0 Белкард
Гродна
14 красавіка
12:00
Гродна
Неман
Гродна
4 0 Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
14 красавіка
12:35
Гродна
Шчучын
2 0 Дзятлава
14 красавіка
12:35
Гродна
4 тур
Белкард
Гродна
3 1 Неман
Гродна
14 красавіка
13:10
Гродна
Юнацтва
Ліда
1 4 Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
14 красавіка
13:10
Гродна
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 0 Дзятлава
14 красавіка
13:45
Гродна
Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
0 9 Шчучын
14 красавіка
13:45
Гродна
5 тур
Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
7 0 Бярозаўка
Лідскі р-н
21 красавіка
12:00
Ліда
Неман
Гродна
3 2 Юнацтва
Ліда
21 красавіка
12:00
Ліда
Шчучын
0 0 Белкард
Гродна
21 красавіка
12:35
Ліда
Дзятлава
2 1 Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
21 красавіка
12:35
Ліда
6 тур
Бярозаўка
Лідскі р-н
5 0 Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
21 красавіка
13:10
Ліда
Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
3 0 Неман
Гродна
21 красавіка
13:10
Ліда
Белкард
Гродна
3 0 Дзятлава
21 красавіка
13:45
Ліда
Юнацтва
Ліда
2 0 Шчучын
21 красавіка
13:45
Ліда
7 тур
Неман
Гродна
4 0 Бярозаўка
Лідскі р-н
4 траўня
12:00
Дзятлава
Шчучын
1 0 Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
4 траўня
12:00
Дзятлава
Дзятлава
0 2 Юнацтва
Ліда
4 траўня
12:35
Дзятлава
Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
0 8 Белкард
Гродна
4 траўня
12:35
Дзятлава
8 тур
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 6 Белкард
Гродна
4 траўня
13:10
Дзятлава
Шчучын
1 3 Неман
Гродна
4 траўня
13:10
Дзятлава
Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
0 5 Юнацтва
Ліда
4 траўня
13:45
Дзятлава
Дзятлава
0 5 Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
4 траўня
13:45
Дзятлава
9 тур
Шчучын
6 0 Бярозаўка
Лідскі р-н
11 траўня
12:00
Шчучын
Неман
Гродна
2 0 Дзятлава
11 траўня
12:00
Шчучын
Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
8 0 Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
11 траўня
12:35
Шчучын
Юнацтва
Ліда
0 1 Белкард
Гродна
11 траўня
12:35
Шчучын
10 тур
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 2 Юнацтва
Ліда
11 траўня
13:10
Шчучын
Дзятлава
0 4 Шчучын
11 траўня
13:10
Шчучын
Белкард
Гродна
0 1 Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
11 траўня
13:45
Шчучын
Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
0 3 Неман
Гродна
11 траўня
13:45
Шчучын
11 тур
Шчучын
6 0 Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
18 траўня
12:00
Дзятлава
Неман
Гродна
1 1 Белкард
Гродна
18 траўня
12:00
Дзятлава
Дзятлава
4 0 Бярозаўка
Лідскі р-н
18 траўня
12:35
Дзятлава
Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
2 0 Юнацтва
Ліда
18 траўня
12:35
Дзятлава
12 тур
Белкард
Гродна
1 0 Шчучын
18 траўня
13:10
Дзятлава
Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
0 0 Дзятлава
18 траўня
13:10
Дзятлава
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 6 Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
18 траўня
13:45
Дзятлава
Юнацтва
Ліда
1 0 Неман
Гродна
18 траўня
13:45
Дзятлава
13 тур
Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
- - Бярозаўка
Лідскі р-н
26 траўня
Шчучын
Дзятлава
- - Белкард
Гродна
26 траўня
Шчучын
Шчучын
- - Юнацтва
Ліда
26 траўня
Шчучын
Неман
Гродна
- - Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
26 траўня
Шчучын
14 тур
Бярозаўка
Лідскі р-н
- - Неман
Гродна
26 траўня
Шчучын
Прагрэс-Верцялішкі
Гродненскі р-н
- - Шчучын
26 траўня
Шчучын
Юнацтва
Ліда
- - Дзятлава
26 траўня
Шчучын
Белкард
Гродна
- - Рэгіён-2010
Гродненскі р-н
26 траўня
Шчучын