Дывiзiён#Іза

Названы ў гонар славутай жанчыны беларусі Алаізы Пашкевіч

Турнірная табліца

# Каманда Г П Н З-П А
1 Белкард Гродна 24 22 1 63-4 67
2 Неман Гродна 24 19 3 79-8 60
3 Юнацтва Ліда 24 17 1 45-16 52
4 Шчучын 24 8 2 13-34 26
5 Смаргонь 24 5 8 11-32 23
6 Зоркі Дзятлава 24 2 9 12-41 15
7 Бярозаўка Лідскі р-н 24 4 3 10-54 15
8 Фаварыт Навагрудак 24 3 5 5-49 14
Г — гульні, П — перамогі, Н — нічыі, З-П — забітыя і прапушчаныя галы, А — ачкі

Расклад гульняў

1 тур
Белкард
Гродна
4 0 Смаргонь
21 верасня 2019
Ліда
Юнацтва
Ліда
3 0 Шчучын
21 верасня 2019
Ліда
Бярозаўка
Лідскі р-н
2 2 Зоркі
Дзятлава
21 верасня 2019
Ліда
Неман
Гродна
2 0 Фаварыт
Навагрудак
21 верасня 2019
Ліда
2 тур
Неман
Гродна
1 1 Зоркі
Дзятлава
21 верасня 2019
Ліда
Смаргонь
0 0 Шчучын
21 верасня 2019
Ліда
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 2 Юнацтва
Ліда
21 верасня 2019
Ліда
Белкард
Гродна
3 0 Фаварыт
Навагрудак
21 верасня 2019
Ліда
3 тур
Фаварыт
Навагрудак
0 0 Зоркі
Дзятлава
28 верасня 2019
Смаргонь
Белкард
Гродна
1 0 Шчучын
28 верасня 2019
Смаргонь
Бярозаўка
Лідскі р-н
1 1 Смаргонь
28 верасня 2019
Смаргонь
Неман
Гродна
1 0 Юнацтва
Ліда
28 верасня 2019
Смаргонь
4 тур
Белкард
Гродна
4 0 Зоркі
Дзятлава
28 верасня 2019
Смаргонь
Юнацтва
Ліда
1 0 Фаварыт
Навагрудак
28 верасня 2019
Смаргонь
Бярозаўка
Лідскі р-н
1 0 Шчучын
28 верасня 2019
Смаргонь
Неман
Гродна
7 0 Смаргонь
28 верасня 2019
Смаргонь
5 тур
Белкард
Гродна
4 0 Бярозаўка
Лідскі р-н
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
Юнацтва
Ліда
1 0 Зоркі
Дзятлава
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
Неман
Гродна
2 0 Шчучын
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
Смаргонь
1 0 Фаварыт
Навагрудак
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
6 тур
Шчучын
0 1 Фаварыт
Навагрудак
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
Юнацтва
Ліда
0 2 Белкард
Гродна
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 4 Неман
Гродна
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
Зоркі
Дзятлава
1 1 Смаргонь
5 кастрычніка 2019
Дзятлава
7 тур
Белкард
Гродна
2 0 Неман
Гродна
12 кастрычніка 2019
Ліда
Юнацтва
Ліда
3 0 Смаргонь
12 кастрычніка 2019
Ліда
Шчучын
3 0 Зоркі
Дзятлава
12 кастрычніка 2019
Ліда
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 1 Фаварыт
Навагрудак
12 кастрычніка 2019
Ліда
8 тур
Белкард
Гродна
4 0 Смаргонь
12 кастрычніка 2019
дзятлава
Юнацтва
Ліда
2 0 Шчучын
12 кастрычніка 2019
Ліда
Бярозаўка
Лідскі р-н
3 2 Зоркі
Дзятлава
12 кастрычніка 2019
Ліда
Неман
Гродна
5 0 Фаварыт
Навагрудак
12 кастрычніка 2019
Ліда
9 тур
Неман
Гродна
0 0 Зоркі
Дзятлава
20 кастрычніка 2019
Ліда
Смаргонь
0 1 Шчучын
20 кастрычніка 2019
Ліда
Бярозаўка
Лідскі р-н
1 4 Юнацтва
Ліда
20 кастрычніка 2019
Ліда
Белкард
Гродна
2 0 Фаварыт
Навагрудак
20 кастрычніка 2019
Ліда
10 тур
Фаварыт
Навагрудак
0 0 Зоркі
Дзятлава
19 кастрычніка 2019
Дзятлава
Белкард
Гродна
3 0 Шчучын
19 кастрычніка 2019
Дзятлава
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 2 Смаргонь
19 кастрычніка 2019
Дзятлава
Неман
Гродна
3 1 Юнацтва
Ліда
19 кастрычніка 2019
Дзятлава
11 тур
Белкард
Гродна
4 0 Зоркі
Дзятлава
26 кастрычніка 2019
Гродна
Юнацтва
Ліда
1 0 Фаварыт
Навагрудак
26 кастрычніка 2019
Гродна
Бярозаўка
Лідскі р-н
1 0 Шчучын
26 кастрычніка 2019
Гродна
Неман
Гродна
0 0 Смаргонь
26 кастрычніка 2019
Гродна
12 тур
Белкард
Гродна
1 0 Бярозаўка
Лідскі р-н
26 кастрычніка 2019
Гродна
Юнацтва
Ліда
3 0 Зоркі
Дзятлава
26 кастрычніка 2019
Гродна
Неман
Гродна
6 0 Шчучын
26 кастрычніка 2019
Гродна
Смаргонь
0 0 Фаварыт
Навагрудак
26 кастрычніка 2019
Гродна
13 тур
Шчучын
1 0 Фаварыт
Навагрудак
2 лістапада 2019
Гродна
Юнацтва
Ліда
0 3 Белкард
Гродна
2 лістапада 2019
Гродна
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 5 Неман
Гродна
2 лістапада 2019
Гродна
Зоркі
Дзятлава
0 0 Смаргонь
2 лістапада 2019
Гродна
14 тур
Белкард
Гродна
3 0 Неман
Гродна
2 лістапада 2019
Гродна
Юнацтва
Ліда
2 1 Смаргонь
2 лістапада 2019
Гродна
Шчучын
1 0 Зоркі
Дзятлава
2 лістапада 2019
Гродна
Бярозаўка
Лідскі р-н
1 0 Фаварыт
Навагрудак
2 лістапада 2019
Гродна
15 тур
Белкард
Гродна
2 0 Смаргонь
20 верасня 2020
Шчучын
Юнацтва
Ліда
3 0 Шчучын
20 верасня 2020
Шчучын
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 2 Зоркі
Дзятлава
20 верасня 2020
Шчучын
Неман
Гродна
10 0 Фаварыт
Навагрудак
20 верасня 2020
Шчучын
16 тур
Неман
Гродна
4 0 Зоркі
Дзятлава
20 верасня 2020
Шчучын
Смаргонь
0 1 Шчучын
20 верасня 2020
Шчучын
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 3 Юнацтва
Ліда
20 верасня 2020
Шчучын
Белкард
Гродна
5 1 Фаварыт
Навагрудак
20 верасня 2020
Шчучын
17 тур
Фаварыт
Навагрудак
0 3 Зоркі
Дзятлава
27 верасня 2020
Дзятлава
Белкард
Гродна
4 0 Шчучын
27 верасня 2020
Дзятлава
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 1 Смаргонь
27 верасня 2020
Дзятлава
Неман
Гродна
1 0 Юнацтва
Ліда
27 верасня 2020
Дзятлава
18 тур
Белкард
Гродна
3 1 Зоркі
Дзятлава
27 верасня 2020
Дзятлава
Юнацтва
Ліда
5 0 Фаварыт
Навагрудак
27 верасня 2020
Дзятлава
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 2 Шчучын
27 верасня 2020
Дзятлава
Неман
Гродна
3 0 Смаргонь
27 верасня 2020
Дзятлава
19 тур
Белкард
Гродна
3 0 Бярозаўка
Лідскі р-н
4 кастрычніка 2020
Дзятлава
Юнацтва
Ліда
2 0 Зоркі
Дзятлава
4 кастрычніка 2020
Дзятлава
Неман
Гродна
2 0 Шчучын
4 кастрычніка 2020
Дзятлава
Смаргонь
0 0 Фаварыт
Навагрудак
4 кастрычніка 2020
Дзятлава
20 тур
Шчучын
1 0 Фаварыт
Навагрудак
4 кастрычніка 2020
Дзятлава
Юнацтва
Ліда
0 0 Белкард
Гродна
4 кастрычніка 2020
Дзятлава
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 8 Неман
Гродна
4 кастрычніка 2020
Дзятлава
Зоркі
Дзятлава
0 2 Смаргонь
4 кастрычніка 2020
Дзятлава
21 тур
Белкард
Гродна
0 1 Неман
Гродна
11 кастрычніка 2020
Смаргонь
Юнацтва
Ліда
2 0 Смаргонь
11 кастрычніка 2020
Смаргонь
Шчучын
1 0 Зоркі
Дзятлава
11 кастрычніка 2020
Смаргонь
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 2 Фаварыт
Навагрудак
11 кастрычніка 2020
Смаргонь
22 тур
Белкард
Гродна
1 0 Смаргонь
11 кастрычніка 2020
Смаргонь
Юнацтва
Ліда
3 1 Шчучын
11 кастрычніка 2020
Смаргонь
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 0 Зоркі
Дзятлава
11 кастрычніка 2020
Смаргонь
Неман
Гродна
5 0 Фаварыт
Навагрудак
11 кастрычніка 2020
Смаргонь
23 тур
Неман
Гродна
6 0 Зоркі
Дзятлава
17 кастрычніка 2020
Смаргонь
Смаргонь
0 0 Шчучын
17 кастрычніка 2020
Смаргонь
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 3 Юнацтва
Ліда
17 кастрычніка 2020
Смаргонь
Белкард
Гродна
3 0 Фаварыт
Навагрудак
17 кастрычніка 2020
Смаргонь
24 тур
Фаварыт
Навагрудак
0 0 Зоркі
Дзятлава
17 кастрычніка 2020
Смаргонь
Белкард
Гродна
2 1 Шчучын
17 кастрычніка 2020
Смаргонь
Бярозаўка
Лідскі р-н
0 2 Смаргонь
17 кастрычніка 2020
Смаргонь
Неман
Гродна
3 1 Юнацтва
Ліда
17 кастрычніка 2020
Смаргонь
25 тур
Белкард
Гродна
- - Зоркі
Дзятлава
25 кастрычніка 2020
Гродна
Юнацтва
Ліда
- - Фаварыт
Навагрудак
25 кастрычніка 2020
Гродна
Бярозаўка
Лідскі р-н
- - Шчучын
25 кастрычніка 2020
Гродна
Неман
Гродна
- - Смаргонь
25 кастрычніка 2020
Гродна
26 тур
Белкард
Гродна
- - Бярозаўка
Лідскі р-н
25 кастрычніка 2020
Гродна
Юнацтва
Ліда
- - Зоркі
Дзятлава
25 кастрычніка 2020
Гродна
Неман
Гродна
- - Шчучын
25 кастрычніка 2020
Гродна
Смаргонь
- - Фаварыт
Навагрудак
25 кастрычніка 2020
Гродна
27 тур
Шчучын
- - Фаварыт
Навагрудак
1 лістапада 2020
Гродна
Юнацтва
Ліда
- - Белкард
Гродна
1 лістапада 2020
Гродна
Бярозаўка
Лідскі р-н
- - Неман
Гродна
1 лістапада 2020
Гродна
Зоркі
Дзятлава
- - Смаргонь
1 лістапада 2020
Гродна
28 тур
Белкард
Гродна
- - Неман
Гродна
1 лістапада 2020
Гродна
Юнацтва
Ліда
- - Смаргонь
1 лістапада 2020
Гродна
Шчучын
- - Зоркі
Дзятлава
1 лістапада 2020
Гродна
Бярозаўка
Лідскі р-н
- - Фаварыт
Навагрудак
1 лістапада 2020
Гродна