Дывiзiён#Сцеша

Названы ў гонар славутай жанчыны беларусі Стэфаніі Станюты
амбасадор ад нацыянальнай зборнай: Вікторыя Казакевіч, форвард

Турнірная табліца

# Каманда Г П Н З-П А
1 Першамайскі ФСК 14 14 0 112-0 42
2 МТЗ 14 10 2 21-13 32
3 ФК Мінск-1 14 7 3 20-19 24
4 Маладзечна 14 2 8 9-26 14
5 РЦАР БДУ 14 3 3 8-22 12
6 Смаргонь 14 2 6 7-34 12
7 ФК Старт 14 2 5 4-25 11
8 ФК Славянка 14 0 5 2-44 5
Г — гульні, П — перамогі, Н — нічыі, З-П — забітыя і прапушчаныя галы, А — ачкі

Расклад гульняў

1 тур
ФК Мінск-1
5 0 Смаргонь
6 красавіка
Смаргонь
ФК Старт
1 0 Маладзечна
6 красавіка
Смаргонь
ФК Славянка
0 17 Першамайскі ФСК
6 красавіка
Смаргонь
РЦАР БДУ
0 1 МТЗ
6 красавіка
Смаргонь
2 тур
Смаргонь
0 4 МТЗ
6 красавіка
Смаргонь
Першамайскі ФСК
5 0 РЦАР БДУ
6 красавіка
Смаргонь
Маладзечна
0 0 ФК Славянка
6 красавіка
Смаргонь
ФК Мінск-1
3 0 ФК Старт
6 красавіка
Смаргонь
3 тур
ФК Старт
1 1 Смаргонь
13 красавіка
11:20
Мінск
ФК Славянка
0 2 ФК Мінск-1
13 красавіка
11:20
Мінск
РЦАР БДУ
0 2 Маладзечна
13 красавіка
12:00
Мінск
МТЗ
0 5 Першамайскі ФСК
13 красавіка
12:00
Мінск
4 тур
Смаргонь
0 7 Першамайскі ФСК
13 красавіка
12:40
Мінск
ФК Старт
0 0 ФК Славянка
13 красавіка
12:40
Мінск
Маладзечна
2 2 МТЗ
13 красавіка
13:20
Мінск
ФК Мінск-1
2 1 РЦАР БДУ
13 красавіка
13:20
Мінск
5 тур
ФК Славянка
0 3 Смаргонь
20 красавіка
11:20
Мінск
РЦАР БДУ
2 0 ФК Старт
20 красавіка
11:20
Мінск
МТЗ
1 0 ФК Мінск-1
20 красавіка
12:00
Мінск
Першамайскі ФСК
7 0 Маладзечна
20 красавіка
12:00
Мінск
6 тур
Смаргонь
2 2 Маладзечна
20 красавіка
12:40
Мінск
ФК Славянка
0 3 РЦАР БДУ
20 красавіка
12:40
Мінск
ФК Мінск-1
0 3 Першамайскі ФСК
20 красавіка
13:20
Мінск
ФК Старт
0 3 МТЗ
20 красавіка
13:20
Мінск
7 тур
МТЗ
1 0 ФК Славянка
5 траўня
11:20
Мінск
Маладзечна
1 1 ФК Мінск-1
5 траўня
11:20
Мінск
РЦАР БДУ
0 0 Смаргонь
5 траўня
12:00
Мінск
Першамайскі ФСК
8 0 ФК Старт
5 траўня
12:00
Мінск
8 тур
Смаргонь
0 2 ФК Мінск-1
5 траўня
12:40
Мінск
Першамайскі ФСК
10 0 ФК Славянка
5 траўня
12:40
Мінск
Маладзечна
0 0 ФК Старт
5 траўня
13:20
Мінск
МТЗ
3 0 РЦАР БДУ
5 траўня
13:20
Мінск
9 тур
МТЗ
1 0 Смаргонь
12 траўня
14:45
Мінск
РЦАР БДУ
0 7 Першамайскі ФСК
12 траўня
14:45
Мінск
ФК Славянка
1 2 Маладзечна
12 траўня
15:20
Мінск
ФК Старт
0 0 ФК Мінск-1
12 траўня
15:55
Мінск
10 тур
Смаргонь
1 0 ФК Старт
12 траўня
16:30
Мінск
Маладзечна
0 2 РЦАР БДУ
12 траўня
16:30
Мінск
ФК Мінск-1
4 0 ФК Славянка
12 траўня
17:05
Мінск
Першамайскі ФСК
6 0 МТЗ
12 траўня
17:05
Мінск
11 тур
МТЗ
0 0 Маладзечна
18 траўня
11:45
Мінск
РЦАР БДУ
0 1 ФК Мінск-1
18 траўня
11:45
Мінск
Першамайскі ФСК
12 0 Смаргонь
18 траўня
12:20
Мінск
ФК Славянка
1 1 ФК Старт
18 траўня
12:20
Мінск
12 тур
ФК Старт
1 0 РЦАР БДУ
18 траўня
12:55
Мінск
ФК Мінск-1
0 2 МТЗ
18 траўня
12:55
Мінск
Смаргонь
0 0 ФК Славянка
18 траўня
13:30
Мінск
Маладзечна
0 10 Першамайскі ФСК
18 траўня
13:30
Мінск
13 тур
Маладзечна
0 0 Смаргонь
25 траўня
13:45
Мінск
Першамайскі ФСК
11 0 ФК Мінск-1
25 траўня
13:45
Мінск
МТЗ
2 0 ФК Старт
25 траўня
14:20
Мінск
РЦАР БДУ
0 0 ФК Славянка
25 траўня
14:20
Мінск
14 тур
Смаргонь
0 0 РЦАР БДУ
25 траўня
14:55
Мінск
ФК Славянка
0 1 МТЗ
25 траўня
14:55
Мінск
ФК Старт
0 4 Першамайскі ФСК
25 траўня
15:30
Мінск
ФК Мінск-1
0 0 Маладзечна
25 траўня
15:30
Мінск