Дывiзiён#Соля

Названы ў гонар славутай жанчыны беларусі Саламеi Пільштыновай
амбасадор ад нацыянальнай зборнай: Марыя Свідуновіч, брамнік

Турнірная табліца

# Каманда Г П Н З-П А
1 ФК Мінск-2 14 14 0 79-0 42
2 Пружаны 14 11 1 39-6 34
3 Івацэвічы 14 6 5 10-18 23
4 Моталь 14 4 5 7-18 17
5 Адзінства Дзяржынск 14 4 1 6-33 13
6 Клецк 14 2 4 3-22 10
7 Баранавіцкі р-н 14 2 4 4-27 10
8 Фаварыт Навагрудак 14 0 6 1-25 6
Г — гульні, П — перамогі, Н — нічыі, З-П — забітыя і прапушчаныя галы, А — ачкі

Расклад гульняў

1 тур
Баранавіцкі р-н
0 5 ФК Мінск-2
7 красавіка
Івацэвічы
Івацэвічы
2 0 Адзінства
Дзяржынск
7 красавіка
Івацэвічы
Пружаны
3 0 Клецк
7 красавіка
Івацэвічы
Моталь
0 0 Фаварыт
Навагрудак
7 красавіка
Івацэвічы
2 тур
ФК Мінск-2
6 0 Фаварыт
Навагрудак
7 красавіка
Івацэвічы
Клецк
0 1 Моталь
7 красавіка
Івацэвічы
Адзінства
Дзяржынск
0 5 Пружаны
7 красавіка
Івацэвічы
Баранавіцкі р-н
0 1 Івацэвічы
7 красавіка
Івацэвічы
3 тур
Івацэвічы
0 9 ФК Мінск-2
14 красавіка
11:00
Івацэвічы
Пружаны
4 0 Баранавіцкі р-н
14 красавіка
11:00
Івацэвічы
Моталь
2 0 Адзінства
Дзяржынск
14 красавіка
11:40
Івацэвічы
Фаварыт
Навагрудак
0 1 Клецк
14 красавіка
11:40
Івацэвічы
4 тур
Адзінства
Дзяржынск
1 0 Фаварыт
Навагрудак
14 красавіка
12:00
Івацэвічы
ФК Мінск-2
7 0 Клецк
14 красавіка
12:20
Івацэвічы
Баранавіцкі р-н
1 1 Моталь
14 красавіка
13:00
Івацэвічы
Івацэвічы
1 3 Пружаны
14 красавіка
13:00
Івацэвічы
5 тур
Пружаны
0 1 ФК Мінск-2
21 красавіка
11:00
Івацэвічы
Моталь
0 1 Івацэвічы
21 красавіка
11:00
Івацэвічы
Фаварыт
Навагрудак
0 0 Баранавіцкі р-н
21 красавіка
11:40
Івацэвічы
Клецк
0 1 Адзінства
Дзяржынск
21 красавіка
11:40
Івацэвічы
6 тур
ФК Мінск-2
11 0 Адзінства
Дзяржынск
21 красавіка
12:20
Івацэвічы
Баранавіцкі р-н
0 2 Клецк
21 красавіка
12:20
Івацэвічы
Івацэвічы
3 1 Фаварыт
Навагрудак
21 красавіка
13:00
Івацэвічы
Пружаны
3 0 Моталь
21 красавіка
13:00
Івацэвічы
7 тур
Моталь
0 7 ФК Мінск-2
5 траўня
11:00
Івацэвічы
Фаварыт
Навагрудак
0 6 Пружаны
5 траўня
11:00
Івацэвічы
Клецк
0 0 Івацэвічы
5 траўня
11:40
Івацэвічы
Адзінства
Дзяржынск
0 1 Баранавіцкі р-н
5 траўня
11:40
Івацэвічы
8 тур
ФК Мінск-2
6 0 Баранавіцкі р-н
5 траўня
12:20
Івацэвічы
Адзінства
Дзяржынск
0 1 Івацэвічы
5 траўня
12:20
Івацэвічы
Клецк
0 2 Пружаны
5 траўня
13:00
Івацэвічы
Фаварыт
Навагрудак
0 0 Моталь
5 траўня
13:00
Івацэвічы
9 тур
Фаварыт
Навагрудак
0 4 ФК Мінск-2
12 траўня
11:00
Івацэвічы
Моталь
2 0 Клецк
12 траўня
11:00
Івацэвічы
Пружаны
5 0 Адзінства
Дзяржынск
12 траўня
11:40
Івацэвічы
Івацэвічы
1 0 Баранавіцкі р-н
12 траўня
11:40
Івацэвічы
10 тур
ФК Мінск-2
5 0 Івацэвічы
12 траўня
12:20
Івацэвічы
Баранавіцкі р-н
0 4 Пружаны
12 траўня
12:20
Івацэвічы
Адзінства
Дзяржынск
0 1 Моталь
12 траўня
13:00
Івацэвічы
Клецк
0 0 Фаварыт
Навагрудак
12 траўня
13:00
Івацэвічы
11 тур
Клецк
0 5 ФК Мінск-2
19 траўня
11:00
Івацэвічы
Фаварыт
Навагрудак
0 0 Адзінства
Дзяржынск
19 траўня
11:00
Івацэвічы
Моталь
0 0 Баранавіцкі р-н
19 траўня
11:40
Івацэвічы
Пружаны
0 0 Івацэвічы
19 траўня
11:40
Івацэвічы
12 тур
ФК Мінск-2
4 0 Пружаны
19 траўня
12:20
Івацэвічы
Івацэвічы
0 0 Моталь
19 траўня
12:20
Івацэвічы
Баранавіцкі р-н
1 0 Фаварыт
Навагрудак
19 траўня
13:00
Івацэвічы
Адзінства
Дзяржынск
1 0 Клецк
19 траўня
13:00
Івацэвічы
13 тур
Адзінства
Дзяржынск
0 4 ФК Мінск-2
26 траўня
11:00
Івацэвічы
Клецк
0 0 Баранавіцкі р-н
26 траўня
11:00
Івацэвічы
Фаварыт
Навагрудак
0 0 Івацэвічы
26 траўня
11:40
Івацэвічы
Моталь
0 1 Пружаны
26 траўня
11:40
Івацэвічы
14 тур
ФК Мінск-2
5 0 Моталь
26 траўня
12:20
Івацэвічы
Пружаны
3 0 Фаварыт
Навагрудак
26 траўня
12:20
Івацэвічы
Івацэвічы
0 0 Клецк
26 траўня
13:00
Івацэвічы
Баранавіцкі р-н
1 3 Адзінства
Дзяржынск
26 траўня
13:00
Івацэвічы