Дывiзiён#Уля

Названы ў гонар славутай жанчыны беларусі Уршулi Радзівіл
амбасадор ад нацыянальнай зборнай: Марыя Белабровіна, паўабаронца

Турнірная табліца

# Каманда Г П Н З-П А
1 СДЗЮШАР-7-2 Магілеў 10 9 1 80-4 28
2 СДЗЮШАР-7 Магілеў 10 8 1 53-9 25
3 Крычаў 10 4 2 32-32 14
4 Клімавічы 10 4 2 15-21 14
5 Дуброўна 10 1 0 2-51 3
6 ФСК Грацыя Крупкі 10 1 0 4-69 3
Г — гульні, П — перамогі, Н — нічыі, З-П — забітыя і прапушчаныя галы, А — ачкі

Расклад гульняў

1 тур
СДЗЮШАР-7-2
Магілеў
9 0 Дуброўна
7 красавіка
Магілеў
СДЗЮШАР-7
Магілеў
13 0 ФСК Грацыя
Крупкі
7 красавіка
Магілеў
Крычаў
2 2 Клімавічы
7 красавіка
Магілеў
2 тур
Дуброўна
0 3 Клімавічы
7 красавіка
Магілеў
ФСК Грацыя
Крупкі
1 5 Крычаў
7 красавіка
Магілеў
СДЗЮШАР-7-2
Магілеў
1 1 СДЗЮШАР-7
Магілеў
7 красавіка
Магілеў
3 тур
СДЗЮШАР-7
Магілеў
7 0 Дуброўна
14 красавіка
13:00
Магілеў
Крычаў
1 11 СДЗЮШАР-7-2
Магілеў
14 красавіка
13:00
Магілеў
Клімавічы
2 0 ФСК Грацыя
Крупкі
14 красавіка
13:50
Магілеў
4 тур
СДЗЮШАР-7
Магілеў
8 3 Крычаў
14 красавіка
13:50
Магілеў
Дуброўна
0 2 ФСК Грацыя
Крупкі
14 красавіка
14:40
Магілеў
СДЗЮШАР-7-2
Магілеў
7 0 Клімавічы
14 красавіка
14:40
Магілеў
5 тур
Крычаў
5 0 Дуброўна
21 красавіка
13:00
Магілеў
Клімавічы
0 1 СДЗЮШАР-7
Магілеў
21 красавіка
13:00
Магілеў
ФСК Грацыя
Крупкі
0 12 СДЗЮШАР-7-2
Магілеў
21 красавіка
13:50
Магілеў
6 тур
Клімавічы
1 1 Крычаў
21 красавіка
13:50
Магілеў
Дуброўна
0 16 СДЗЮШАР-7-2
Магілеў
21 красавіка
14:40
Магілеў
ФСК Грацыя
Крупкі
0 12 СДЗЮШАР-7
Магілеў
21 красавіка
14:40
Магілеў
7 тур
Клімавічы
1 0 Дуброўна
5 траўня
13:00
Магілеў
Крычаў
9 1 ФСК Грацыя
Крупкі
5 траўня
13:00
Магілеў
СДЗЮШАР-7
Магілеў
0 3 СДЗЮШАР-7-2
Магілеў
5 траўня
13:50
Магілеў
8 тур
ФСК Грацыя
Крупкі
0 4 Клімавічы
5 траўня
13:50
Магілеў
Дуброўна
0 4 СДЗЮШАР-7
Магілеў
5 траўня
14:40
Магілеў
СДЗЮШАР-7-2
Магілеў
4 1 Крычаў
5 траўня
14:40
Магілеў
9 тур
ФСК Грацыя
Крупкі
0 2 Дуброўна
12 траўня
13:00
Магілеў
Клімавічы
1 7 СДЗЮШАР-7-2
Магілеў
12 траўня
13:00
Магілеў
Крычаў
1 4 СДЗЮШАР-7
Магілеў
12 траўня
13:50
Магілеў
10 тур
СДЗЮШАР-7-2
Магілеў
10 0 ФСК Грацыя
Крупкі
12 траўня
13:50
Магілеў
Дуброўна
0 4 Крычаў
12 траўня
14:40
Магілеў
СДЗЮШАР-7
Магілеў
3 1 Клімавічы
12 траўня
14:40
Магілеў