Дывiзiён#Воля

Названы ў гонар славутай жанчыны беларусі княгіні Вольгі
амбасадор ад нацыянальнай зборнай: Дар'я Вiнаград, брамнік

Турнірная табліца

# Каманда Г П Н З-П А
1 БАЦАР Брэст 14 13 0 76-4 39
2 Пінскі р-н 14 13 0 43-7 39
3 Іванава 14 9 1 21-13 28
4 СДЗЮШАР Брэст 14 6 2 20-26 20
5 Драгічын 14 5 2 17-20 17
6 Маракі Брэст 14 4 2 17-18 14
7 Раданежскае Кобрын 14 2 1 14-31 7
8 Парастак Жабінка 14 0 0 0-89 0
Г — гульні, П — перамогі, Н — нічыі, З-П — забітыя і прапушчаныя галы, А — ачкі

Расклад гульняў

1 тур
СДЗЮШАР
Брэст
0 3 Пінскі р-н
7 красавіка
Брэст
БАЦАР
Брэст
4 0 Іванава
7 красавіка
Брэст
Маракі
Брэст
1 2 Драгічын
7 красавіка
Брэст
Парастак
Жабінка
0 7 Раданежскае
Кобрын
7 красавіка
Брэст
2 тур
Пінскі р-н
1 0 Раданежскае
Кобрын
7 красавіка
Брэст
Драгічын
6 0 Парастак
Жабінка
7 красавіка
Брэст
Іванава
1 0 Маракі
Брэст
7 красавіка
Брэст
СДЗЮШАР
Брэст
0 3 БАЦАР
Брэст
7 красавіка
Брэст
3 тур
БАЦАР
Брэст
4 1 Пінскі р-н
14 красавіка
11:00
Брэст
Маракі
Брэст
0 1 СДЗЮШАР
Брэст
14 красавіка
11:00
Брэст
Парастак
Жабінка
0 3 Іванава
14 красавіка
11:40
Брэст
Раданежскае
Кобрын
0 2 Драгічын
14 красавіка
11:40
Брэст
4 тур
Пінскі р-н
3 0 Драгічын
14 красавіка
12:20
Брэст
Іванава
3 0 Раданежскае
Кобрын
14 красавіка
12:20
Брэст
СДЗЮШАР
Брэст
3 0 Парастак
Жабінка
14 красавіка
13:00
Брэст
БАЦАР
Брэст
3 0 Маракі
Брэст
14 красавіка
13:00
Брэст
5 тур
Маракі
Брэст
0 2 Пінскі р-н
21 красавіка
12:00
Брэст
Парастак
Жабінка
0 17 БАЦАР
Брэст
21 красавіка
12:00
Брэст
Раданежскае
Кобрын
1 2 СДЗЮШАР
Брэст
21 красавіка
12:40
Брэст
Драгічын
0 2 Іванава
21 красавіка
12:40
Брэст
6 тур
Пінскі р-н
3 0 Іванава
21 красавіка
13:20
Брэст
СДЗЮШАР
Брэст
0 0 Драгічын
21 красавіка
13:20
Брэст
БАЦАР
Брэст
7 0 Раданежскае
Кобрын
21 красавіка
14:00
Брэст
Маракі
Брэст
4 0 Парастак
Жабінка
21 красавіка
14:00
Брэст
7 тур
Парастак
Жабінка
0 3 Пінскі р-н
5 траўня
12:00
Брэст
Раданежскае
Кобрын
0 0 Маракі
Брэст
5 траўня
12:00
Брэст
Драгічын
0 3 БАЦАР
Брэст
5 траўня
12:40
Брэст
Іванава
1 0 СДЗЮШАР
Брэст
5 траўня
12:40
Брэст
8 тур
Пінскі р-н
6 1 СДЗЮШАР
Брэст
5 траўня
Брэст
Іванава
0 2 БАЦАР
Брэст
5 траўня
Брэст
Драгічын
1 2 Маракі
Брэст
5 траўня
Брэст
Раданежскае
Кобрын
3 0 Парастак
Жабінка
5 траўня
Брэст
9 тур
Раданежскае
Кобрын
0 2 Пінскі р-н
11 траўня
11:00
Брэст
Маракі
Брэст
0 1 Іванава
11 траўня
11:40
Брэст
БАЦАР
Брэст
8 0 СДЗЮШАР
Брэст
11 траўня
11:40
Брэст
Парастак
Жабінка
0 3 Драгічын
18 траўня
Брэст
10 тур
Пінскі р-н
2 1 БАЦАР
Брэст
11 траўня
12:20
Брэст
СДЗЮШАР
Брэст
1 1 Маракі
Брэст
11 траўня
12:20
Брэст
Іванава
5 0 Парастак
Жабінка
11 траўня
13:00
Брэст
Драгічын
2 1 Раданежскае
Кобрын
25 траўня
Брэст
11 тур
Драгічын
0 3 Пінскі р-н
18 траўня
11:00
Брэст
Раданежскае
Кобрын
1 2 Іванава
18 траўня
11:00
Брэст
Парастак
Жабінка
0 8 СДЗЮШАР
Брэст
18 траўня
11:40
Брэст
Маракі
Брэст
0 1 БАЦАР
Брэст
18 траўня
11:40
Брэст
12 тур
Пінскі р-н
4 1 Маракі
Брэст
18 траўня
12:20
Брэст
БАЦАР
Брэст
15 0 Парастак
Жабінка
18 траўня
12:20
Брэст
СДЗЮШАР
Брэст
1 0 Раданежскае
Кобрын
18 траўня
13:00
Брэст
Іванава
0 0 Драгічын
18 траўня
13:00
Брэст
13 тур
Іванава
0 3 Пінскі р-н
25 траўня
16:30
Брэст
Драгічын
0 3 СДЗЮШАР
Брэст
25 траўня
16:30
Брэст
Раданежскае
Кобрын
0 6 БАЦАР
Брэст
25 траўня
17:10
Брэст
Парастак
Жабінка
0 5 Маракі
Брэст
25 траўня
17:10
Брэст
14 тур
Пінскі р-н
7 0 Парастак
Жабінка
25 траўня
17:50
Брэст
Маракі
Брэст
3 1 Раданежскае
Кобрын
25 траўня
17:50
Брэст
БАЦАР
Брэст
2 1 Драгічын
25 траўня
18:30
Брэст
СДЗЮШАР
Брэст
0 3 Іванава
25 траўня
18:30
Брэст