Дывiзiён#Воля

Названы ў гонар славутай жанчыны беларусі княгіні Вольгі

Турнірная табліца

# Каманда Г П Н З-П А
1 ЦОР – 1 10 7 0 28-11 21
2 ДЮСШ Пінскі р-н 10 6 2 18-7 20
3 ЦОР – 2 10 5 2 11-12 17
4 ЦОР – 3 10 5 1 20-13 16
5 Драгічынскі р-н 10 2 1 10-22 7
6 ДЮСШ Раданежскае 10 1 2 3-25 5
Г — гульні, П — перамогі, Н — нічыі, З-П — забітыя і прапушчаныя галы, А — ачкі

Расклад гульняў

1 тур
ДЮСШ
Раданежскае
1 6 ДЮСШ
Пінскі р-н
21 верасня 2019
Брэст
ЦОР – 3
0 1 ДЮСШ
Пінскі р-н
21 верасня 2019
Брэст
ЦОР – 3
2 3 ЦОР – 1
21 верасня 2019
Брэст
2 тур
Драгічынскі р-н
0 1 ЦОР – 2
21 верасня 2019
Брэст
ЦОР – 1
4 0 ЦОР – 2
21 верасня 2019
Брэст
Драгічынскі р-н
0 0 ДЮСШ
Раданежскае
21 верасня 2019
Брэст
3 тур
ДЮСШ
Пінскі р-н
2 0 Драгічынскі р-н
29 верасня 2019
Брэст
ЦОР – 3
3 0 Драгічынскі р-н
29 верасня 2019
Брэст
ЦОР – 1
1 3 ДЮСШ
Пінскі р-н
29 верасня 2019
Брэст
4 тур
ЦОР – 2
1 0 ДЮСШ
Раданежскае
29 верасня 2019
Брэст
ДЮСШ
Раданежскае
1 0 ЦОР – 1
29 верасня 2019
Брэст
ЦОР – 2
2 0 ЦОР – 3
29 верасня 2019
Брэст
5 тур
ЦОР – 1
6 0 Драгічынскі р-н
13 кастрычніка 2019
Брэст
ДЮСШ
Пінскі р-н
0 0 ЦОР – 2
13 кастрычніка 2019
Брэст
Драгічынскі р-н
2 3 ЦОР – 2
13 кастрычніка 2019
Брэст
6 тур
ДЮСШ
Раданежскае
0 2 ЦОР – 3
13 кастрычніка 2019
Брэст
ДЮСШ
Раданежскае
0 0 ДЮСШ
Пінскі р-н
13 кастрычніка 2019
Брэст
ЦОР – 3
5 2 ЦОР – 1
13 кастрычніка 2019
Брэст
7 тур
ЦОР – 1
2 0 ЦОР – 2
20 кастрычніка 2019
Брэст
Драгічынскі р-н
4 1 ДЮСШ
Раданежскае
20 кастрычніка 2019
Брэст
ЦОР – 2
2 0 ДЮСШ
Раданежскае
20 кастрычніка 2019
Брэст
8 тур
ЦОР – 3
1 2 ДЮСШ
Пінскі р-н
20 кастрычніка 2019
Брэст
ЦОР – 1
1 0 ДЮСШ
Пінскі р-н
20 кастрычніка 2019
Брэст
ЦОР – 3
3 2 Драгічынскі р-н
20 кастрычніка 2019
Брэст
9 тур
ДЮСШ
Раданежскае
0 7 ЦОР – 1
27 кастрычніка 2019
Брэст
ЦОР – 2
1 1 ЦОР – 3
27 кастрычніка 2019
Брэст
ДЮСШ
Раданежскае
0 3 ЦОР – 3
27 кастрычніка 2019
Брэст
10 тур
ДЮСШ
Пінскі р-н
1 2 Драгічынскі р-н
27 кастрычніка 2019
Брэст
ЦОР – 1
2 0 Драгічынскі р-н
27 кастрычніка 2019
Брэст
ДЮСШ
Пінскі р-н
3 1 ЦОР – 2
27 кастрычніка 2019
Брэст